• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Czy Wielka Brytania jest ładnym krajem?

Co możemy robić interesującego w długie weekendy?
Długie weekendy to świetne rozwiązanie – przecież jeżeli sprawnie do tego podejdziemy, bardzo prawdopodobne, że będziemy mieli przykładowo 5 dni wolnego. Oczywiście zbyt długie weekendy nie są zbyt dobre, nie mogą być także być zbyt – ciągle Polska jest krajem na dorobku, lecz bez dwóch zdań wypoczynek każdemu pracującemu się należy. Jednak wcale nie jest powiedziane, iż musimy definitywnie siedzieć w weekend w swoim domu, ogródku albo na działce. To takie typowe… Lepszym pomysłem jest wycieczka zagraniczna. Chociażby wycieczka do Tallina, Kopenhagi albo Rzymu.
Co roku, w szczególności wycieczki last minute, są w trakcie długich weekendów sprzedawane praktycznie tak szybko jak świeże pieczywo. To dobrze, przecież poznawanie innych państw, społeczeństw, jedzenia, itp. jest bardzo interesujące, ale również rozwijające. Na wycieczkę zagraniczną można pojechać samodzielnie, ewentualnie z grupą znajomych, lecz także z biurami podróży. Na pewno druga opcja jest tańsza. W końcu jeżeli chcemy spędzić weekend w Palermo – przykładowo, sam transport to niemały koszt. Chociaż to akurat nie reguła. Można powiedzieć, że oba rozwiązania mają dużo atutów.
Dla takich osób, które wolą jechać autem, a na dodatek nie mają zbyt wiele czasu i pieniędzy, można polecić poznawanie Polski. Przecież chociażby Toruń to miejsce, w którym można miło spędzić czas. Ciekawe są również zamki, które pokazują historię Polski. Dla osób, które nie przepadają za tłumami, absolutnie można odradzić Zakopane. Zakopane to niesamowicie popularny kurort turystyczny, ale gdy są długie weekendy, zimowa stolica Polski jest niemalże oblężona przez podróżnych – w szczególności warszawiaków.

1. Dowiedz się więcej

2. Przejrzyj

3. Czytaj dalej

4. Zobacz szczegóły

5. Wejdź

Categories: Rekreacja

Comments are closed.