• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Wycieczki last minute dla każdego

Co warto zobaczyć w Europie?
Być może przyroda Starego Kontynentu może się wydawać dla wielu nudna, przynajmniej jeżeli porównać Europę z Ameryką Południową, to jednak nie można na pewno powiedzieć, że nasze miasta są gorsze od tych miast, które są zlokalizowane na innych kontynentach. Choć i z tą przyrodą wcale nie jest tak, iż przykładowo europejskie góry są brzydsze – są gusta i guściki. Warto jednakże zastanowić się zatem co w istocie warto zobaczyć. Skupmy się na miastach. Na początek oczywiście nasz kraj… Bardzo dobrym miejscem do zwiedzenia jest Kraków, Poznań, lecz także chociażby Sandomierz.
Warto przejechać się w polskie góry i morze. Ogólnie w naszym kraju nie brakuje fajnych miejsc. Dla miłośników wyjazdów zagranicznych można polecić wycieczki last minute do Pragi. Trzeba wiedzieć, że Praga jest ładnym miastem – wartym przynajmniej trzech dni zwiedzania. Warto jednakże starać się pozostać w Pradze dłużej, aby mieć okazję chłonąć atmosferę miasta. Jeżeli wziąć pod uwagę trochę krótsze wycieczki, ciekawym miejscem może być Czeski Krumlov. Zapewne niezbyt wielu Polaków zna to miasteczko – naprawdę jedno z najbardziej magicznych miast w Europie.
Na większą uwagę zasługują także niemieckie miasta. A więc choćby Berlin – zlokalizowany niedaleko polskiej granicy. Berlin to teraz wielka metropolia, przecież jest stolicą RFN. Jednakże w porównaniu do na przykład Monachium, Berlin wcale nie wygląda na bogate miasto – przynajmniej jeśli wziąć pod uwagę niemieckie realia. Doskonałym miejscem na organizację wycieczki jest także Amsterdam – w szczególności stolica Holandii powinna spodobać się młodym ludziom. Tego typu miast oraz miasteczek można wymieniać naprawdę dużo. To pokazuje, że nie ma bardziej zróżnicowanego kontynentu, aniżeli Europa. To w 100% pewnik.

Categories: Turystyka

Comments are closed.